סדנת שיבארי זוגית

עיקרי המפגש

מפגש פרטי של 3 שעות

חשוב שיהיה לנו זמן ליצור מרחב בטוח וגם מספיק זמן לרדת מהחוויה העוצמתית הזאת

אפשר להיקשר על האדמה או באוויר

אתם קובעים מה נכון עבורכם, לעשות עבודת אדמה או עבודת תלייה

כל מפגש הנו ייחודי

כמו שאין שני גלים בים אותו דבר ככה גם אין שני מפגשים אותו דבר - המפגש מותאים לצרכים האישיים שלך

קודם כל בטחון

אני אהיה שם איתך ובשבילך בכל רגע נתון לתמוך בתהליך ולהביא אותך באופן הבטיחותי, הנעים, והאוהב ביותר למקום צלול, מחובר ומשוחרר.

מתאים לגברים, נשים וזוגות

נוכחות אוהבת

לומדים לשים גבולות בריאים

דגש על דיסקרטיות

מה זה שיבארי?

שיבארי היא טכניקה יפנית של קשירה באמצעות חבלים.
זוהי אומנות מיוחדת של ריפוי בדרך של תהליך חוויתי טרנספורמטיבי בעל סגולות ליצירת הרמוניה בין גוף לנפש, איזון בין האנרגיה הזכרית לנקבית שהופכת אותנו לשלמים ומאוזנים.
ביומיום שלנו אנחנו נעים בעולם עם חסמים אנרגטיים ורגשיים שמרחיקים אותנו מעצמנו ומטשטשים את החיבור לילד הפנימי שמניע את גרעין האישיות שלנו. בכל עת אנו נתונים תחת שני כוחות שפועלים עלינו ועובדים במקביל כל הזמן: התמסרות והתנגדות. השהייה תחת כריכת החבלים מנכיחה את העימות הזה שבין התמסרות להתנגדות ומאפשרת לנו לעבוד איתו ולחקור את יחסי הגומלין שבין כוחות אלה.

עיקרי החוויה

אחד הנתיבים המרכזיים במסע הזה הוא המיניות. הרבה פעמים הקשר שלנו עם אנרגיה זו משובש ומקוטע עקב רעשים חיצוניים. הכניעה וההתמסרות שמביאים איתם החבלים יעזרו לנו להתחבר בחזרה לאנרגיה זו. כאשר נתחבר אליה, היא תפתח עבורנו דלתות רבות עוצמה לשחרור פחד, אשמה, שיפוט עצמי, יגון וצער. זהו למעשה האלמנט הטרנספורמטיבי, שחרור הרגשות החסומים והתמרתם לרגשות עוצמתיים שמבעירים בנו את האש החיות והחיוניות שאנחנו כל כך כמהים אליהן.

שלבי המפגש

חלק ראשון – שיחת הכרות
נכיר ונבין את הצרכים והקריאות הפנימיות שהביאו אותך אליי וניתן את הדעת לגבי הרצונות, הפחדים והגבולות שלך. מתוך זיקוק הצרכים והמטרות, נוכל להבנות את הגבולות הנכונים עבורך שיעזרו לנו להגדיר מרחב בטוח שהוא מדויק והולם אותך ואת מה שאת שואפת להשיג במפגש. לאחר בירור ומיפוי פיזי ונפשי, תיאום ציפיות והגדרת מטרות.

שלב השני – הקשירה
ביחד נצא למסע של שליטה וכניעה, התמסרות ופגיעות, חקירת גבולות משחררת ומזככת. שלב הקשירה מתנהל באופן אינדיבידואלי וייחודי עבור כל אחת ואחד אולם ניתן לזהות ארבעה יסודות קבועים שמהווים חלק מכל מפגש: מיניות, שליטה, כאב והפן המדיטטיבי. יסודות אלה עשויים להפוך לנתיבים של ממש בהם נבחר להעמיק. שיחת ההיכרות תעזור לנו להתאים את הנתיב המדויק עבורך ונמשיך לבחון ולגבש את הדברים בזמן אמת, תוך כדי תנועה ועבודת חקירה אקטיבית ומודעת.

שלב שלישי – הוייה
השלב המרכזי של הקשירה בו אנחנו נחווה מה שתיאמנו בשלב הרצונות וגבולות.
בשלב הזה ניתן להכניס אל תוך החווייה את הפנטזיות שלנו, אך ניתן גם למצוא מקום עמוק של שקט בתוך החבלים

שלב רביעי – התרה

שלב חמישי – After-Care
השלב הזה הוא השלב האחרון של המפגש שבו ניתן לגוף ולנפש זמן של הירגעות ומנוחה תוך שנמשיך לספוג ולעבד את החוויה החדשה. נחתום את המפגש בפידבקים ואינטגרציה.

נקשרים מספרים

יצירת קשר