סשן שיבארי פרטי

עיקרי המפגש

כל מפגש הוא לפחות שעתיים

כל מפגש בנוי מ5 חלקים וחשוב שיהיה לנו זמן ליצור מרחב בטוח וגם מספיק זמן לרדת מהחוויה העוצמתית הזאת

אפשר להיקשר על האדמה או באוויר

אתם קובעים מה נכון עבורכם, לעשות עבודת אדמה או עבודת תלייה

כל מפגש הנו ייחודי

כמו שאין שני גלים בים אותו דבר ככה גם אין שני מפגשים אותו דבר - המפגש מותאים לצרכים האישיים שלך

קודם כל בטחון

אני אהיה שם איתך ובשבילך בכל רגע נתון לתמוך בתהליך ולהביא אותך באופן הבטיחותי, הנעים, והאוהב ביותר למקום צלול, מחובר ומשוחרר.

מתאים לגברים ונשים

נוכחות אוהבת

לומדים לשים גבולות בריאים

דגש על דיסקרטיות

מה זה הסשן הפרטי?
בסשן פרטי אנחנו פותחים מרחב אחד על אחד שבו אתם נותנים לי ולחבלים להוביל אתכם אל תוך המסתורין של החוויה הזאת. בניגודיות שבין התמסרות והתנגדות נמצא איכויות חבויות בתוכנו. השהייה תחת בחבלים מנכיחה את העימות הזה שבין התמסרות להתנגדות ומאפשרת לנו לעבוד איתו ולחקור את יחסי הגומלין שבין כוחות אלה.
שלבי המפגש

חלק ראשון – פגישה בסטודיו ושיחת הכרות
נכיר ונבין את הצרכים והקריאות הפנימיות שהביאו אותך אליי וניתן את הדעת לגבי הרצונות, הפחדים והגבולות שלך. מתוך זיקוק הצרכים והמטרות, נוכל להבנות את הגבולות הנכונים עבורך שיעזרו לנו להגדיר מרחב בטוח שהוא מדויק והולם אותך ואת מה שאת שואפת להשיג במפגש. לאחר בירור ומיפוי פיזי ונפשי, תיאום ציפיות והגדרת מטרות.

שלב השני – הקשירה
ביחד נצא למסע של שליטה וכניעה, התמסרות ופגיעות, חקירת גבולות משחררת ומזככת. שלב הקשירה מתנהל באופן אינדיבידואלי וייחודי עבור כל אחת ואחד אולם ניתן לזהות ארבעה יסודות קבועים שמהווים חלק מכל מפגש: מיניות, שליטה, כאב והפן המדיטטיבי. יסודות אלה עשויים להפוך לנתיבים של ממש בהם נבחר להעמיק. שיחת ההיכרות תעזור לנו להתאים את הנתיב המדויק עבורך ונמשיך לבחון ולגבש את הדברים בזמן אמת, תוך כדי תנועה ועבודת חקירה אקטיבית ומודעת.

שלב שלישי – הוייה
השלב המרכזי של הקשירה בו אנחנו נחווה מה שתיאמנו בשלב הרצונות וגבולות.
בשלב הזה ניתן להכניס אל תוך החווייה את הפנטזיות שלנו, אך ניתן גם למצוא מקום עמוק של שקט בתוך החבלים

שלב רביעי – התרה

שלב חמישי – After-Care
השלב הזה הוא השלב האחרון של המפגש שבו ניתן לגוף ולנפש זמן של הירגעות ומנוחה תוך שנמשיך לספוג ולעבד את החוויה החדשה. נחתום את המפגש בפידבקים ואינטגרציה.

נקשרים מספרים

יצירת קשר